Mundurowi sprawdzają, co dzieje się na rynku strzeleckim [WIDEO]

26 lipca 2019, 13:53

Polak jest tym, który lubi trzymać szablę i operować tą szablą – mówi w rozmowie z InfoSecurity24.pl Arkadiusz Adam Szuba, Prezes Zarządu UMO Sp. z o.o. O rozwoju rynku broni rozmawialiśmy przy okazji UMO Live Fire Days, czyli dwudniowego poligonu strzeleckiego, który odbył się w połowie lipca br. w podwarszawskiej Zielonce.

Zaprosiliśmy wszystkie służby rządowe (...) Docierają do nas sygnały o bardzo dużym zainteresowaniu nowymi rodzajami amunicji precyzyjnej, nowymi rodzajami broni strzeleckiej, markami które zaczynają konkurować z najbardziej popularnymi markami - okazując się często, w niektórych aspektach, dużo bardziej sprawnymi systemami niż systemy, które się przyjęły marketingowo i funkcjonują w świecie broni.

Arkadiusz Adam Szuba, Prezes Zarządu UMO Sp. z o.o.

 

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 7
mamrot
środa, 31 lipca 2019, 10:13

Nie ma czegoś takiego jak rynek broni w tym socjalistycznym kraju. Nazywanie rynkiem broni rządowych przetargów w ktòrych rządzą łapówki i koterie jest zwyczajnie głupie.

werte
poniedziałek, 29 lipca 2019, 20:54

Tak resort rozumie rynek strzelecki. Impra dla służb mundurowych. Dwa dni szpanu i urabiania lobbystycznego. Oto rynek broni w Polsce. Polak nie ma tu wstępu i szansy aby trzymać szablę i operować tą szablą.

Reklama
Tweets InfoSecurity24