Funkcjonariusze Służby Więziennej w akcji [FOTO]

9 kwietnia 2019, 12:42
Lublin targi pokaz 20
Fot. Marta Rachwalska/InfoSecurity24.pl

Dynamiczny wjazd, zabezpieczenie przez SPAP i Straż Graniczną, konwój osoby niebezpiecznej, ochrona atakowanego konwoju, zapewnienie bezpieczeństwa i pomocy medycznej. Służby mundurowe pokazały w Lublinie jak wygląda ich współpraca w sytuacji zagrożenia.

Podczas targów #Więziennictwo2019 zaprezentowały się: Centralny Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kaliszu, Grupa Interwencyjna Służby Więziennej z Lublina, Grupa Interwencyjna Służby Więziennej z Poznania, które wsparli funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu (jeszcze wtedy SPAP), Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Wydziału Zabezpieczenia Działań Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim.

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 6
Brown
środa, 10 kwietnia 2019, 23:54

Przecież to czysta głupota. Pracuję w SW ponad 20 lat. Takie sytuacje nie mają miejsca.

Milusiaa
środa, 10 kwietnia 2019, 23:42

Widzę ze mamy tudaj do czynienia ze zwolennikami SW. Jezeli tak to może ktoś napisze prawdę jak służba wiezienna, mam na myśli głównie oddziałowych traktuje ludzi i nie chodzi mi tutaj o osadzonych tylko o ludzi z wolności. Dla mnie są to chamy jakich mało. Uważają sie za Bogów ale zapominają że nie mają do czynienia tylko ze skazańcami

Madrala
środa, 10 kwietnia 2019, 19:19

Jak zwykle tylko fikcja jest pokazana, nigdy się nie spotkałem z jakimkolwiek napadem na konwój SW, pokażcie prawdziwa pracę oddziałowego lub doprowadzajacego, w koszuli z tanie tkaniny bo musi ładnie wyglądać lub w butach "taktycznych"więziennych bo są tanie, ludziach się kity żeni jak to w SW jest super, a w jednym z Okręgów jest 70 wakatów i co centrala twierdzi że pojawia sie problem kpina.

Klawisz
środa, 10 kwietnia 2019, 11:18

Fajne pokazy jak na festynie parafialnym. A na oddziale w ZK z prawdziwym bandytą zabiegany oddziałowy w lakierkach i kantce usługuje - bojąc się żeby osadzony nie napisal Skargi! Tutaj Służbo Więzienna pokaż siłę i nowoczesność !!!!!

Arturo
środa, 10 kwietnia 2019, 10:52

Pokazówka jakich wiele. A życie wygląda inaczej...

Tweets InfoSecurity24