UMO Live Fire Days przełożone

19 października 2020, 13:16
UMO live fire days, fot .UMO
Fot. UMO
InfoSecurity24
InfoSecurity24

UMO Live Fire Days, które planowo miały odbyć się między 20 a 22 października, zostały przełożone. Powodem takiej decyzji jest – jak podkreślają przedstawiciele UMO – zakaz organizacji tego typu imprez, nałożony w związku z pandemią koronawirusa.

"Jesteśmy zmuszeni przełożyć event w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 października zakazującym przeprowadzanie imprez takich jak targi, wystawy, kongresy, konferencje i spotkania w formule Live" – poinformowała spółka UMO, organizator UMO Live Fire Days.

Jak podkreślają przedstawiciele spółki, wydarzenie jest przełożone a nie odwołane, a informacja o nowym terminie pojawi się "gdy tylko panujące aktualnie warunki związane z pandemią pozwolą na zorganizowanie pokazów". 

W trakcie pokazów uczestnicy mają okazję samodzielnego sprawdzenia i przetestowania uzbrojenia i sprzętu światowych producentów. Wszystko to możliwe jest pod okiem przedstawicieli oraz doświadczonych instruktorów, ekspertów w dziedzinie wyposażenia wojskowego i policyjnego. 

Spółka UMO to jeden z dostawców sprzętu przeznaczonego dla wojska oraz służb porządkowych, a także wyłączny przedstawiciel firm takich jak Axon, FLIR, Haenel, Aimpoint, Nightforce Optics, Victrix, B.E. Meyers, Instalaza, Ruag i MEN na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Spółka jest też wyłącznym przedstawicielem firmy Beretta na rynku wojskowym i służb mundurowych.

InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 0
No results found.
Tweets InfoSecurity24