"Służby specjalne są instytucjami, które służą naszemu wspólnemu państwu" [SKANER InfoSecurity24]

6 marca 2018, 12:37

Mamy poważne zagrożenie związane z terroryzmem, mamy świadomość, że Polska jest częścią tego świata zagrożonego terrorem - powiedział programie SKANER InfoSecurity24 Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy ministra-koordynatora służb specjalnch.

Mamy poczucie, że różne działania informacyjne mają walor pewnego prewencyjnego oddziaływania na grupy przestępcze lub osoby nieuczciwe.

Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy
ministra-koordynatora służb specjalnych

Niewykluczone, że jeśli będzie taka potrzeba, [red. podniesienia budżetu Agencji Wywiadu] będziemy w tym roku również wnosić o zwiększenie budżetu, ale jest to decyzja natury politycznej, którą podejmuje Sejm.

Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy
ministra-koordynatora służb specjalnych

CBA jest najaktywniejszą medialnie służbą.

Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy
ministra-koordynatora służb specjalnych
InfoSecurity24
InfoSecurity24
KomentarzeLiczba komentarzy: 3
Troll i to wredny
środa, 7 marca 2018, 19:04

Właściwie to nie rozumiem - był taki okres w którym myślałem, że polskie służby specjalne służą naszemu Narodowi. Gdy jednak chłopaki zaczęli osłaniać wojnę napastniczą, otwierać obcemu mocarstwu tajne więzienia za dwa kartony dolców...zmieniłem zdanie. Nasze służby w nazwie powinny mieć ,,czopek\" tak chętnie włażą Amerykanom w... Wiecie co mnie (prywatnie) najbardziej zirytowało ?! Przekazanie do Rosji -pod naciskiem Amerykanów, 700 kg naszego wzbogaconego uranu. Gdy Rosja wojowała na Krymie, nasze dzielne służby dbały o to, aby resztki naszego bezpieczeństwa odlatywały przez Gdańsk na pokładzie Tu-124....

Birma is a war zone
wtorek, 6 marca 2018, 20:38

Szkoda, że nasze służby wysluguja się obcym

JSM
wtorek, 6 marca 2018, 17:33

Które służby specjalne służą naszemu wspólnemu państwu? Bo na pewno nie polskie. Niestety.